Právě přítomno: 19 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky  

Buldočky zakončily spanilou jízdu druhou ligou vítězstvímAutor Daniel Seifert

KARLOVY VARY - Karlovarské fotbalistky si tak vychutnají na podzim příchuť prvoligové soutěže žen.

Je dobojováno. Postup. Karlovarské fotbalistky zakončily svou excelentní spanilou jízdu druhou ligou v Mladé Boleslavi. Na rozloučenou nastřílely soupeřkám sedm branek. Pouze jedenáct branek zůstaly pod bájnou hranicí dvou stovek nastřílených branek.

Mladá Boleslav - FC Buldoci 2:7

 

Karlovarské družstvo se ujalo vedení již v 9. minutě, když se střelecky prosadila po milimetrovém centru Janochová. Domácí fotbalistky mohly vyrovnat po nastřelené ruce hostující Beranové v šestnáctce Karlových Varů, ale brankářka Buldoků byla proti. Ve 31. minutě naopak hostující hráčky zvýšily svůj náskok, tentokrát zamířila přesně mezi tři tyče Stojkovičová. O tři minutky později zvýšila náskok družstva z města minerálních vod Kulovaná. Poločasový stav však stanovily domácí fotbalistky, které snížily na rozdíl dvou branek.

Po změně stran přidala čtvrtou branku hostů z přímého kopu Zahoříková. V 78. minutě našla ideální přihrávkou Kulovaná Zahoříkovou, která opět nezaváhala. V závěru utkání pak vstřelila po nahrávkách Králové a Kulované dvě branky střídající Sladkovská.

  

Branky Buldoček: 9. Janochová, 31. Stojkovičová, 34. Kulovaná, 50. a 78. Zahoříková, 86. a 90. Sladkovská. Poločas: 1:3. Rozhodčí: Malák - Tvaroh, Havrdová. Bez karet. Diváci: 20.


FC Buldoci: Hájková - Králová, Čepilová, Beranová (59. Sladkovská), Hricová (55. Heřmanová) - Janochová, Kulovaná, Zahoříková, Toporová (68. Zelenková) - Stojkovičová, Lembacherová (55. Kunešová). Trenér: Miloš Slabý.

Lenka ZahoříkováLenka Záhoříková (na snímku) se v posledním kole v Mladé Boleslavi rozloučila s karlovarským dresem. Postupem Buldoček do I. ligy splnila svůj cíl, a ukončila tak svou fotbalovou kariéru.

Autor: DENÍK/Daniel Seifert