Právě přítomno: 10 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky  

Hráčky Buldoků vybojovaly pro lázně první ligu!Autor Daniel Seifert

KARLOVY VARY - Loučení. Vítězství. Radost. Ve dvacátémprvním kole ČŽFL se fotbalistky karlovarských Buldoků rozloučily s domácím prostředí v duelu s druhým týmem tabulky Trutnovem vítězstvím.

Výhrou tak fotbalistky Buldoků stvrdily svůj postup mezi ligovou smetánku.

FC Buldoci - ŽFK Trutnov 7:0

 

Domácí fotbalistky si od úvodních minut vytvořily tlak, a tak se jen čekalo na úvodní branku. Tu vstřelila ve 12. minutě Monika Kunešová, která dorazila do trutnovské branky střelecký pokus Zahoříkové.

Druhou branku Buldoček přidala v 19. minutě Lenka Zahoříková, když využila hlavou rohový kop Kulované. Ve 34. minutě prokličkovala obranou hostů Zahoříková a střelou z hranice šestnáctky vymetla pravou šibenici trutnovské svatyně. O čtyři minutky později přidala po přihrávce Králové čtvrtý gól Kulovaná.

Hostující družstvo se jen těžko dostávalo na dostřel karlovarské branky. Když už nějaká střela prošla, hravě si s ní poradila gólmanka Buldoků Hájková.

Po obrátce stran v 51. minutě přidaly domácí hráčky pátou branku. Po rohovém kopu a následné střele Kulované byla ve správný čas na svém místě Kunešová, která dorazila vyraženou střelu podruhé v utkání do trutnovské branky.

Všechno pak zakončila skvělou pětiminutovkou Hanka Janochová, která si na svůj střelecký účet připsala další dvě branky.

„Holkám děkuji za předvedený výkon. V utkání potvrdily svou kvalitu a přesvědčivě porazily druhý tým ligové tabulky. Právem jim tak náleží postup do první ligy," liboval si po vítězném utkání trenér karlovarského družstva Miloš Slabý.

Branky: 12. a 51. Kunešová, 19. a 34. Zahoříková, 38. Kulovaná, 73. a 85. Janochová. Poločas: 4:0. Rozhodčí: Hodač - Janoušek, Rousek. Bez karet. Diváci: 80.

FC Buldoci: Hájková - Králová, Čepilová, Beranová, Hricová - Toporová (58. Jindrová), Kulovaná, Zahoříková, Janochová - Kunešová (69. Sladkovská), Lembacherová (82. Zelenková).
Trenér: Miloš Slabý, asistenti Milan Hildebrant, Robert Pacelt.

V posledním kole druhé ligy žen se karlovarské fotbalistky představí v neděli na hřišti Sokola Krnsko, kde je prověří družstvo Mladé Boleslavi.

Pokud se Karlovaračkám bude v tomto utkání střelecky dařit, mohou prolomit hranici dvou set nastřílených branek.