Právě přítomno: 35 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky  

Fotbalistky nastřílely sedmičku v Janovicích

V sobotu 3. května, tentokrát už v 16. kole zajížděly fotbalistky Buldoků k utkání na půdu Uhlířských Janovic. V podzimním  střetnutí si „Uhlířky" odvezly z Karlových Varů čtrnáctibranková příděl..

 

FK Uhlířské Janovice - FC Buldoci K.V  0:7

Zápas začal podle očekávání. Favorizované karlovarské fotbalistky si vytvořily uzemní převahu a zatlačily domácí na jejich polovinu. Domácí hráčky odolávaly nájezdům hostujících fotbalistek a dařilo se jim většinu střel zablokovat a co prošlo stačila likvidovat domácí brankářka Veselá. V šesté té minutě však nestačila na dorážku Janochové po rohovém kopu. Karlovarské fotbalistky sice dobře kombinovaly, ale v zakončení neměly přesnou mušku. Střely Zahoříkové, Králové a Kulované končí mimo branku a střely mezi tyče vyráží brankářka domácích. Domácí hráčky se dostaly do dobré šance v 17. minutě, když  po chybě na levé straně a následném centru končí střela Bílkové těsně vedle karlovarské branky. Ve 25. minutě se opět měnilo skóre. Beranová přihrála Stojkovičové  a její střelu  usměrnila Kunešová za záda brankářky Veselé. Ve 32. minutě si vyměnila Stojkovičová míč se Zahoříkovou a svoji šanci proměnil ve třetí branku v síti domácích. Protože střela Kulované ve 36. minutě končí na břevně domácí svatyně, šly fotbalistky Buldoků do kabin jen s tříbrankovým vedením

 

I ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hostující hráčky měly převahu, domácí se bránily a čekaly na případný rychlý protiútok. Již ve třetí minutě druhé půle zvyšuje na čtyřbrankový rozdíl Kulovaná. V 53. minutě měla hodně práce brankářka Hájková, když střelu Šourkové z trestného kopu vyrazila jen na břevno, ale Kulovaná stačila odražený míč uklidit do bezpečí. S přibývajícími minutami  již nestačily domácí bránit karlovarské útočnice a dopouštěly se nedovolených zákroků. V 62. minutě byla ve vápně faulována Lembacherová. Penaltová specialistka Míša Beranová však tentokrát poslala střelu z pokutového kopu nad branku. V 71. minutě prošla středem hřiště  do velkého vápna Kulovaná, její střelu stačila brankářka Veselá vyrazit, ale na dorážku Lembacherové už nedosáhla. Pěknou individuální akci předvedla v 78. minutě Lenka Zahoříková, když prošla z půli hřiště a svoje sólo zakončila kličkou brankářce Veselé. Na konečný sedmibrankový rozdíl upravila po centru Lembacherové z pravé strany Hana Janochová čtyři minuty před koncem zápasu.

 

Utkání bylo vcelku jednoznačnou záležitostí hostujícího týmu. Domácí fotbalistky se po většinu utkání bránily a hostující brankářku Hájkovou ohrozily jen  několika střelami. Stejně jako v prvním utkání byla nevytíženější hráčkou domácí brankářka Veselá, která měla velkou zásluhu na  tom, že skóre nedosáhlo dvouciferného čísla.

Rozhodčí: Myška  ŽK:   Diváci: 50

 

FC Buldoci:   Hájková -  Králová, Čepilová, Lembacherová, Hricová(73´Heřmanová) -  Janochová, Kulovaná, Zahoříková, Beranová -  Stojkovičová(46´Toporová), Kunešová(67´Zelenková)¨

 

   Na střídání připraveny: Toporová, Heřmanová, Zelenková, Zajačíková, Fišerová