Fotbalistky Buldoků rozebraly Boleslav na deset dílů, a pomalu tak otevírají Autor Daniel Seifertbránu ligové soutěže

KARLOVY VARY - Další výprask. Karlovarské fotbalistky pokračují ve výborných výsledcích. Tentokrát v dohrávce II. ČŽFL vyprášily v domácím prostředí družstvo Mladé Boleslavi.

Samotný výsledek 10:1 mluví za vše. Tím se tak opět přiblížily na dostřel ligové brány, která se jim pomalu otevírá.

Buldoci – Ml. Boleslav 10:1

To byl nástup. Než se favorizovaný karlovarský tým na hřišti pořádně rozkoukal prohrával již v 7. minutě po přesné trefě hostující hráčky Havlové. Domácí fotbalistky si tak poprvé vyzkoušely opačnou roli, kterou ale zvládly na výbornou. Ve 22. minutě srovnala ukazatel skóre Monika Kunešová, a o minutku později strhla vedení na stranu Buldoků přesnou střelou střídající Hanka Janochová. Skvělou tříminutovku domácích pak uzavřela třetí brankou Lenka Zahoříková. Poté přišly velké chvíle karlovarské hráčky Ivety Stojkovičové, která zvýšila vedení svého týmu ve 29. a 40. minutě na čtyřbrankový rozdíl. Poločasový výsledek pak stanovila minutu před koncem svou druhou brankou v utkání Zahoříková.

 

Po obrátce stran hráčky Buldoků vstřelily další tři branky. Jednou se zapsaly postupně do listiny střelkyň Lenka Zahoříková, Zuzana Lembacherová a Vlaďka Kulovaná.

 

„Soupeře jsme v utkání přehráli, ale nakopla nás až inkasovaná branka. Holky se poté rozehrály a proměnily i vypracované šance,“ ohlédl se za dalším vítězným duelem asistent karlovarského družstva Milan Hildebrant.

 

Branky: 22. Kunešová, 23. Janochová, 25. , 44. , 57. , 67. Zahoříková, 29. a 40. Stojkovičová, 52. Lembacherová, 75. Kulovaná – 7. Havlová. Poločas: 6:1. Rozhodčí: Berka – Garaj, Ornet. Bez karet. Diváci: 100.


FC Buldoci: Hájková – Králová, Čepilová, Lembacherová (70. Toporová), Hricová (66. Heřmanová) – Beranová, Zahoříková, Kulovaná, Stojkovičová – Kunešová, Zajačíková (16. Janochová). Trenér: Miloš Slabý.