Fotbalistky karlovarských Buldoků opět nadělovalydaniel_seifert_1669.jpg

KARLOVY VARY - V sobotním utkání II. ČŽFL na sebe narazili soupeři z opačných konců tabulky. Vedoucí karlovarské fotbalistky hostily na stadionu v Drahovicích poslední celek Pavlíkov. Tím se tak opět o krok přiblížily vysněnému postupu.

FC Buldoci – SK Pavlíkov 12:0

Od úvodních minut si domácí tým vytvořil územní převahu, kterou proměnil již ve 4. minutě v úvodní branku, když do černého přesně zamířila Zahoříková. O dvě minutky později přidala karlovarská Monika Kunešová druhou branku a excelentní pětiminutovku Buldoků završila třetím zářezem Králová. Ve 12. minutě zamířila přesně mezi tři tyče opět Kunešová a za dalších pět minut zvyšovala na pětibrankový rozdíl Kulovaná.

 

Do konce první pětačtyřicetiminutovky vstřelila šestý úspěch karlovarského družstva Lenka Zahoříková. Po změně stran se hostující tým ještě více zatáhl, ale přesto karlovarské fotbalistky pokračovaly ve svém galapředstavení.

 

Třikrát se do branky hostujícího týmu trefila Zahoříková, dvakrát Stojkovičová a jednou Kulovaná. „Zápas byl jednoznačně v naší režii. Jenom mě mrzí, že holky neproměnily hodně šancí, které si vypracovaly,“ ohlédl se za utkáním karlovarský kouč Miloš Slabý.

 

Branky: 4. , 25. , 52. , 59. a 81. Zahoříková, 17. a 55. Kulovaná, 6. a 12. Kunešová, 9. Králová, 57. a 90. Stojkovičová.
 

Poločas: 6:0.
 

Rozhodčí: Hodač – Vaněček, Fridrich.
Bez karet.
Diváci: 55.
 

FC Buldoci: Hájková – Králová, Čepilová, Lembacherová (65. Toporová), Hricová (60. Heřmanová) – Beranová, Zahoříková, Kulovaná, Stojkovičová – Kunešová (51. Janochová), Zajačíková (81. Zelenková). Trenér: Miloš Slabý.