Právě přítomno: 23 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky  

 Fotbalistky vyhrály derby v Trstěnicích.

 

V neděli 13. dubna zajížděly fotbalistky Buldoků ke krajskému derby do Trstěnic. Postavení obou týmů v tabulce určovalo jako favorita karlovarské fotbalistky. „Nic jiného než vítězství v tomto utkání neočekávám“ potvrdil zápasové ambice svého týmu trenér Miloš Slabý.

Rozvoj Trstěnice - FC Buldoci 0:11

 

Od začátku to také na hřišti tak vypadalo. Karlovarské hráčky se usadily na polovině domácích a v 5. minutě po přihrávce Zajačíkové otvírá skóre Kunešová.. Převaha karlovaraček pokračovala i v následujících minutách, ale chybělo úspěšné zakončení. Domácí fotbalistky zhustily prostor před svým pokutovým územím a dařilo se jim narušovat kombinace karlovarského týmu. Při obléhání domácí branky se sice dostaly hráčky Buldoků k zakončení, ale jejich střely zablokovala obrana, nebo končily mimo branku. Karlovarská Zajačíková měla na kopačkách minimálně pět tutovek, ale ani jednou se jí nepodařilo dostat míč za záda brankářky Vlkové. Ve 35. minutě byla při průniku v pokutovém území faulována Zahoříková. Nařízenou penaltu proměnila bezpečně Iveta Stojkovičová. Dvoubrankové vedení vydrželo až do konce poločasu.

Do druhého poločasu nastoupily karlovarské fotbalistky s jinou taktikou. Začaly uplatňovat křídelní hru a donutily domácí uvolnit prostor před velkým vápnem. Ve 48. minutě vybojovala míč na pravé straně Stojkovičová, pronikla do šestnáctky a podél brankářky zvýšila vedení hostí na rozdíl tří branek. Tímto gólem odstartovaly karlovarské fotbalistky nevídaný brankostroj a během deseti minut nastřílely do sítě domácích další čtyři branky. Rychlými kombinačními akcemi po křídlech s následnými centry do pokutového území přehrávaly jednoznačně domácí fotbalistky, které nestačily pokrývat nabíhající útočnice. Do útoku se zapojovaly i hráčky z obrany a tak byl k vidění pěkný rychlý fotbal a nádherné  branky. V 72. minutě našla Čepilová dlouhým centrem na hranici pokutového území Ivetu Stojkovičovou, která předvedla perfektní zpracování přímo ze vzduchu a podél vybíhající brankářky Vlkové střílí osmou karlovarskou branku. Do konce utkání se ještě jednou trefila nejlepší střelkyně utkání Stojkovičová a dvě branky přidala Zajačíková. Utkání nakonec skončilo jedenáctibrankovým přídělem v síti domácích hráček.

„V prvním poločase jsme se zbytečně tlačily středem. Druhý poločas už byl podle našich představ. Hru jsem roztáhly do strana a jasně jsme domácí přehrály." Prohlásila těsně po závěrečném hvizdu manažerka karlovarského týmu Miluše Rohlová.   

Rozhodčí: Henych - Chládek, Hrabovský  ŽK: 1-1

Diváci:75

Branky:  Stojkovičová (35´PK, 48´,58´,72´,81´), Zajačíková(60´,65´,78´,88´), Kunešová(5´), Zahoříková(67´)      

SESTAVA  FC Buldoci: Hájková - Králová, Čepilová, Lembacherová(65´Toporová), Hricová(60´Heřmanová) - Beranová, Zahoříková, Kulovaná, Stojkovičová - Kunešová(55´Janochová), Zajačíková                       

Na střídání byly připraveny: Heřmanová, Toporová, Janochová, Zelenková, Fišerová

Trenér: Slabý

asistenti: Hildebrant, Pacelt