Právě přítomno: 11 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky  
 

Fotbalistky Buldoků zvládly generálku před startem jarní části II. Autor Daniel Seifertligy

KARLOVY VARY - Poslední přípravné utkání před startem II. ČŽFL odehrály karlovarské fotbalistky Buldoků na půdě aktuálně vedoucího týmu III. ligy žen v Rakovníku.

Karlovarské fotbalistky si vytvořily od úvodních minut zápasu mírnou převahu, ale bez braRozcvičkankového efektu. Do vedení mohlo jít paradoxně domácí družstvo, když jejich příležitost bravurně vyřešila karlovarská brankářka Hájková.Hned nato z výkopu se dostala k míči Stojkovičová a její přízemní centr do šestnáctky domácích brankově zúročila Kunešová. V 15. minutě využila Kunešová pochybení domácí brankářky a svůj tým poslala do dvoubrankového vedení. Povedenou šestiminutovku Karlovaraček zakončila třetí brankou Zahoříková. I když se poté rakovnické fotbalistky snažily, jejich snahu zmrazila ve 35. minutě po inviduální akci dobře hrající Zahoříková, která čtvrtou brankou uzavřela první pětačtyřicetiminutovku.Po obrátce stran opět dominovaly na hřišti hostující hráčky, ale oproti prvnímu poločasu jim chyběla přesnější souhra a finální přihrávka.Toho využily hráčky Rakovníka, když po zaváhání obrany hostů vstřelily čestný úspěch. O deset minut později se radovaly karlovarské fotbalistky po páté, když příhru Králové zužitkovala střídající Zajačíková.

FK Rakovník – FC Buldoci 1:5

Branky FC Buldoci: 12. a 15. Kunešová, 18. a 35. Zahoříková, 82. Zajačíková.
Poločas: 0:4.
FC Buldoci: Hájková (82. Fišerová) – Králová, Čepilová, Lembacherová, Hricová – Janochová (46. Toporová), Zahoříková (67. Zelenková), Kulovaná, Beranová – Stojkovičová (46. Zajačíková), Kunešová. Trenér: Miloš Slabý.

Na řadě je Trutnov

V neděli vstoupí karlovarské družstvo do jarní části II. ligy ČŽFL na hřišti FK Poříčí od 14.00 v duelu s Trutnovem. Oba týmy v soutěži na podzim neokusily hořkost porážky a po zásluze vévodí druholigové tabulce. Fotbalistky Buldoků mají navíc před nedělním soupeřem v tabulce k dobru rovné dva body.Pokud vyhrají, zvýší svůj náskok na komforftních pět bodů, a když se jim hra bude dařit i nadále, první příčku už jim nikdo nevezme. Svěřenkyně trenéra Miloše Slabého ale čeká ještě poměrně dlouhá cesta.