Právě přítomno: 27 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky  
  Autor: Daniel Seifert

Hráčky Buldoků si zahrají semifinále

Pardubice - FC Buldoci 1:2


 

PARDUBICE - Postup. Semifinále. Další velký duel odehrály v rámci čtvrtfinále Poháru Českomoravského fotbalového svazu fotbalistky FC Buldoků.

Tentokrát „smázly" z hřiště družstvo Pardubic.

 

img_1305.jpgV první pětačtyřiceminutovce si obě družstva vytvořila několik slibných gólových příležitostí, ale bez brankového efektu. Branky tak začaly padat až po obrátce stran. Karlovarské fotbalistky se ujaly vedení v 52. minutě, když přesně zamířila mezi tři tyče po rohovém kopu hlavou Lenka Zahoříková.

Domácí Pardubice vyrovnaly ze značky pokutového kopu v 63. minutě Trojákovou. Rozhodující trefu a následný postup do semifinále poháru ČMFS zajistila Karlovaračkám Iveta Stojkovičová.

 

Ve třetí minutě neodpískali rozhodčí pokutový kop v náš prospěch. Poté by vypadalo utkání určitě jinak. Navíc povolili důraznější hru, která vyhovala více hráčkám z lázní. Na druhou stranu ukázaly Karlovy Vary na druholigové družstvo velmi dobrou připravenost, která by měla vypramenit postupem do první. My jsme nedokázali využít naše šance, a to rozhodlo," smutně hodnotil vyřazení svého týmu z poháru trenér Pardubic Jaroslav Falta.

 

O něco spokojenější byl trenér karlovarského týmu. „Utkání mělo úroveň první ligy, škoda jen, že rozhodčí duel nezvládla. Jinak holky zápas zvládly a daly do něho všechno. Vyhráli jsme proto, že jsme měli větší vůli po vítězství. Koho bych si přál do semifinále? Hradec Králové, a pokud to půjde, tak v domácím prostředí," přeje si trenér Buldoků Miloš Slabý.

 

Branky: 63. Trojáková - 52. Zahoříková, 79. Stojkovičová.
Poločas: 0:0.

FC Buldoci: Hájková - Hricová, Čepilová, Králová, Janochová - Kulovaná, Lembacherová (70. Toporová), Zahoříková, Beranová - Kunešová, Stojkovičová. Trenér: Miloš Slabý.