Právě přítomno: 46 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky  
 

Hráčky Buldoků nasypaly Pavlíkovu šestnáct branek

FC Buldoci - SK Pavlíkov 16:0

 

KARLOVY VARY - Osm gólů si připsala na své konto v duelu ostrostřelkyně Zahoříková.

Nářez. Šestnáct branek. Karlovarská exhibice. Tak by se dala defininovat generálka karlovarských fotbalistek Buldoků s družstvem Pavlíkova před víkendovým čtvrtfinále poháru ČMFS, ve kterém se střetnou hráčky z lázní s Pardubicemi.

 

 

kv_fotbal_holky_20080305_denik_clanek_solo.jpgHostující tým dorazil do lázeňského města značně oslaben, a tak se čekalo, jak budou domácí hráčky na tuto situaci reagovat. Ty se s tím vypořádaly excelentně.

Poprvé se radovaly ze vstřelené branky již ve druhé minutě, když se střelecky prosadila Lenka Zahoříková, která tak načala svůj velký zápas. Karlovarská ofenzivní hráčka zamířila do branky Pavlíkova do konce první pětačtyřicetiminutovky ještě čtyřikrát, a když se k ní přidaly i spoluhráčky, zastavil se ukazatel skóre po prvním poločase na hrozivých 11:0.

V tréninkovém tempu pokračovaly fotbalistky z města minerálních pramenů i ve druhém poločase. Další tři branky vstřelila Zahoříková. Vše pak uzavřela šestnáctou brankou Kunešová.

"Chtěli jsme si vyzkoušet některé herní kombinace, ale při výkonu soupeřek z toho byl jen lehčí trénink," smutně poznamenal po zápase trenér Karlovaraček Miloš Slabý.


Branky: 4. , 6. , 16. , 31. , 45. , 63. , 65. a 75. Zahoříková, 10. a 23. Kulovaná, 22. a 37. Stojkovičová, 36. Janochová, 39. Čepilová, 73. a 83. Kunešová.

Poločas: 11:0.

Rozhodčí: Hodač.

Bez Karet. Diváci: 20.

FC Buldoci: Hájková - Králová (46. Heřmanová), Čepilová, Lembacherová, Hricová, Beranová (46. Toporová), Zahoříková, Kulovaná, Janochová (46. Fišerová), Stojkovičová (46. Kunešová), Zajačíková (61. Sladkovská). Trenér: Miloš Slabý.

 

V sobotu 8. března však čeká karlovarské fotbalistky podstatně těžší soupeř, v rámci poháru ČMFS zamíří do Pardubic, kde od 14.00 hodin změří svůj fotbalový um s místní jedenáctkou.