Přihlášení

More in Novinky

27.4.2022

Daniel Seifert

Druhou výhru v řadě za sebou si připsaly o víkendu na účet v jarním pokračování České fotbalové ligy fotbalistky chyšského Sokola. Tentokrát se radovaly z vítězství 8:0 v domácím prostředí, ve kterém hostily výběr Mokré.

fotbalistky chyse ovladly i v oslabeni derby se slavii 46 denik 630 16x9

„Zápas se změnil v příjemný trénink, což umožnil slabě hrající soupeř,“ vysvětloval po utkání trenér Chyše Jiří Holý. Na první branku nemusela stovka fanoušků, která se v Chyši sešla, dlouho čekat, když ve 2. minutě otevřela účet zápasu přesnou ranou Karolína Cardová.

Posléze se dvakrát zapsala mezi střelkyně její týmová kolegyně Klára Červená, která pokořila brankářku soupeře ve 13. a 16. minutě. Do konce prvního poločasu přidaly fotbalistky Chyše další dvě branky, ve 25. minutě navýšila rozdíl ve skóre na čtyři branky Denisa Jandová a posléze ve 40. minutě uzavřela gólově první poločas ze značky pokutového kopu Klára Červená, která dosáhla na hattrick.

I po změně stran se domácímu výběru brankově dařilo. Ve 48. minutě zvýšila na rozdíl šesti branek svou druhou trefou v utkání Denisa Jandová a závěr utkání pak patřil Kláře Červené, která si připsala na účet další dvě branky.

„Výše skóre byla pro hosty přijatelná, když jsme zahodili ještě spoustu šancí,“ dodal k vítězství Holý.

TJ Sokol Chyše – TJ Mokré 8:0 (5:0). Branky: 2. Cardová Karolína, 13. , 16. , 40. , 51. a 70. Červená Klára (2 PK), 16. Červená Klára, 25. a 48. Jandová Denisa.