22.3.2022  Daniel Seifert

Debakl. Fotbalistkám karlovarské Slavie domácí jarní premiéra v rámci Divize A na drahovickém stadionu pořádně zhořkla. V bitvě s lídrem tabulky Prague Raptors FC obdržely třináctibrankový výprask.

fotbalistky slavie zazily propadak dostaly trinact golu od raptors fc 25 denik galerie 800

„Celé utkání bylo pod taktovkou soupeře,“ zklamaně načal své hodnocení neúspěšné domácí premiéry v jarní polovině soutěže trenér Slavie Marian Štycha.

Hostující jedenáctka si od úvodního hvizdu rozhodčího vytvořila tlak, který dokázala i gólově zúročit. V prvním poločase se brankářka Slavie Petra Bauerová měla mezi třemi tyčemi co otáčet, ale ani to na soupeře nestačilo.

Gólově nažhavené fotbalistky Prague Raptors FC slavily šest vstřelených branek. Po změně stran pak v gólovém úřadování pokračovaly, když pro změnu nasázely karlovarskému celku dalších sedm branek. „Bohužel se nám utkání vůbec nepovedlo, což dokazuje i výsledek,“ poukazoval Štycha.

Jeho výběr tak na první jarní body stále čeká. „Musíme na tento zápas rychle zapomenout a hodit ho za hlavu,“ upozorňuje.„Jdeme určitou cestou, a ne vždy se výsledky dostaví tak rychle, jak by každý chtěl. Čeká nás spousta práce, ale věřím v sílu týmu,“ nehází závěrem flintu do žita karlovarský trenér.FC

Slavia Karlovy Vary – Prague Raptors FC 0:13 (0:6). Branky: 3. Josipovic Elishka Agnes, 20. , 38. a 88. Demirel Holli Elif, 36. , 57. a 60. Chaliamanta Georgia, 41. . 43. a 72. Stupavská Lucie, 68. Simoes Cordeiro Ana Rita, 79. Lahteela Susanna Maria, 83. Boučková Alice. Rozhodčí: Sakač. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Slavia Karlovy Vary: Bauerová – Krupková, Martincová, Bartyzalová, Bernardová – Gitterová, Trampuschová, Doležalová, Kolářová – Patakiová, Ziateková. Trenér: Marian Štycha.

 

Zdroj: https://karlovarsky.denik.cz/fotbal-divize/foto-fotbalistky-slavie-zazily-propadak-dostaly-trinact-golu-od-raptors-fc-20220.html