Právě přítomno: 55 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky

Karlovarský deník

Chyše – Šestnácté kolo České fotbalové ligy žen se hráčkám chyšského Sokola vůbec nepovedlo. Na půdě pražského FC totiž musely skousnout čtyřbrankový příděl a po porážce 2:4 navíc přišly o první místo.

w fotbalovy mic denik 630 16x9
Ilustrační foto | Foto: Deník / Archiv

„Domácí fotbalistky nastoupily s cílem potrápit nás a to se jim povedlo,“ zklamaně hodnotil porážku trenér Chyše Jiří Nekvapil.

Do utkání dobře vstoupily hráčky Prahy, když si po trefách Sabiny Mehičové v 17. minutě a Věry Dobrevové ve 23. minutě vytvořily dvoubrankový náskok.

Ten sice snížila ve 27. minutě kontaktní brankou na rozdíl jediné branky Iveta Stojkovičová, ale poslední slovo v prvním poločase měly domácí hráčky, za které skórovala ve 42. minutě Petra Landová.

„Z naší strany bylo k vidění hodně nepřesností a také minimum brankových příležitostí,“ smutně poznamenal kouč Chyše a pokračoval: „V pozměněné sestavě jsme působili nesourodým dojmem.“

Po změně stran přidalo pražské FC čtvrtou branku, o kterou se zasloužila v 53. minutě Monika Lerchová. Chyše poté dokázala ještě snížit v 57. minutě, kdy se do statistik zapsala Hana Janochová, to však bylo z její strany vše.

„Body zůstaly zaslouženě v Praze,“ dodal Nekvapil ke čtvrté porážce v soutěži, která stála chyšský Sokol fotbalový trůn, na který se vyhoupla Příbram.

FC Praha – TJ Sokol Chyše 4:2 (3:1)

Branky: 17. Mehičová Sabina, 23. Dobrevová Věra, 42. Landová Petra, 53. Lerchová Monika – 27. Stojkovičová Iveta, 57. Janochová Hana. Rozhodčí: Kozlík. Bez karet. Diváci: 30.

TJ Sokol Chyše: Benešová – Erika Vargová (63. Kristýna Cardová), Čepilová, Chárová, Zubzandová – Lébrová (83. Chotašová), Stojkovičová, Janochová, Karolína Cardová – Jandová, Jessica Vargová. Trenéři: Nekvapil, Holý.