More in Novinky

5.5.2016

Cheb - Fotbalistky Hvězdy Cheb dotahovaly, ale nedotáhly (Fotogalerie)

dsc4095 d160504ziifc11 galerie 980

Po sedmi vyhraných zápasech v řadě poznaly hráčky Hvězdy hořkost porážky, když nestačily na družstvo Souše v poměru 3:4. Utkání nám zhodnotil hlavní trenér Tomáš Rolník.

Hvězda Cheb : Baník Souš 3:4 (0:2)

"Toto utkání bylo přímým soubojem o třetí místo. Před domácím publikem jsme chtěli navázat na sérii výher a přiblížit se prvnímu týmu tabulky. Zápas jsme začali podle našich představ, kdy jsme kombinací pomocí krátkých přihrávek, zatlačili soupeře před jeho branku. Hráčky Souše přijely velmi dobře takticky připravené, vědomy si našich kvalit, a po celou dobu hry se spoléhaly na kvalitní obranu s ojedinělými rychlými protiútoky. Přestože jsme po celý poločas obléhaly soupeřovu bránu, hráčky Souše dokázaly po dvou rychlých protiútocích stanovit poločasové skore na 0:2. V druhém poločase jsme navýšily aktivitu a snažili jsme se zapojit do útočné fáze více hráček, abychom vystavili soupeře pod větší tlak. Zároveň se otevřela okénka v naší obraně a hráčky ze Souše jich dokázaly využít. Výsledkem těchto změn bylo přelévaní skore z jedné strany na druhou v následujícím pořadí 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4. Třikrát během zápasu jsme se dokázali dotáhnout na rozdíl jedné branky, bohužel výsledek zápasu jsme nedokázali vyrovnat. Neproměňování vyložených šancí a velmi efektivní hra soupeře stály za naší prohrou.

Přestože jsme prohráli, velmi oceňuji přístup hráček, které i přes nepříznivý stav zápas utkání nevzdaly a bojovaly až do konce. Velmi mě rovněž těší kombinační hra, kterou jsme se prezentovali. Až vypilujeme určité nedostatky, soupeři pak budou mít s bráněním našeho týmu obrovské problémy. Doufám, že jsme potěšily i přítomné diváky, kterých přišlo spoustu a věřím, že se jim tento zápas líbil a přijdou nás podpořit i příště. V dalším zápase na stadionu Hvězdy se představíme 15. 5. Od 10:15, kdy přivítáme družstvo Dubice."

Sestava: Bauerová - Bernardová, Bartyzalová, Bartošová, Sladkovská - Ziateková, Trampuschová, Vagingerová, Lörinczová - Horná, Havlová Střídající: Podroužková, Bémová, Hricová, Vosiková, Tyrpeklová, Holubová Branky: 2x Trampuschová (pen.), Ziateková