More in Novinky  

Cheb - Utkání uzavřela svým prvním hattrickem Eliška Trampuschová, která se stala s devíti vstřelenými brankami nejlepší střelkyní Hvězdy

Eliška Trampuschová vystřílela proti Ervěnicím hattrickAutor: Deník/Bedřich Klima

   V posledním zápase podzimní sezony divizní soutěže žen na domácím stadionu Lokomotivy přivítaly chebské fotbalistky družstvo Ervěnic, které se nacházelo v tabulce jeden bod za celkem Hvězdy. Při zisku třech bodů z tohoto utkání se domácí mohli přiblížit na dostřel již k druhému celku tabulky a vytvořit si tak příjemnou startovní pozici do jarních bojů.
FK Hvězda Cheb        5
SK Ervěnice-Jirkov    1
po poločase 3:1
   Jako v předchozích zápasech se chebskému týmu opět podařil vstup do utkání. Od začátku hry na velmi kvalitním terénu dominoval v kombinaci a vytvářel si nadějné příležitosti. Golově se ujala akce ze 17. minuty, kdy po centru Horné ze strany vstřelila branku Ziateková do odkryté brány. Domácí pokračovali i nadále ve vysokém tempu a výsledkem bylo množství vyložených šancí, které ještě neskončily brankou. Brankou skončila až střela z poza vápna od Trampuschové z 27. minuty.
Po vstřelené brance se Chebské nechaly uchlácholit kvalitním výsledkem a nedorozuměním v obranné řadě darovali soupeři branku. Závěr poločasu se domácím přesto vydařil nadmíru, kdy po ostrém zákroku byla vyloučena hostující obránkyně a následně z útočné akce vstřelila branku Eliška Trampuschová.
   V druhém poločase se domácí snažili co nejvíce držet balon na kopačkách a nedovolit tak soupeři korekci výsledku. Dlouho se nemohli prosadit přes obranný blok soupeře, který obsadil své pokutové území všemi hráčkami. Další branku zápasu přidala až střídající Havlová po samostatné akci. Utkání pak uzavřela svým prvním hattrickem v soutěži Eliška Trampuschová, která se stala s devíti vstřelenými brankami nejlepší střelkyní chebského týmu po podzimní části divizní soutěže žen .
   „Tento zápas opět potvrdil naší vzrůstající formu. Hráčky ukázaly v zápase, jak velký pokrok udělaly za poslední půl rok. Před sezonou by nikdo z nás netipoval, že budeme po podzimní části na 3. místě tabulky v těsném závěsu za vedoucími týmy. Je to hlavní zásluha hráček, které poctivě chodily na tréninky a plnily jednotlivé úkoly. Za to bych jim chtěl velmi poděkovat. Rovněž bych rád poděkoval za celou podzimní část realizačnímu týmu, vedení klubu, fanouškům a sponzorům. Fotbal je velmi náročný sport a já osobně jsme velmi rád, že se v Chebu podařilo najít dostatek lidí podporující ženský fotbal finančně tak i organizačně," řekl po utkání Tomáš Rolník, trenér fotbalistek Hvězdy Cheb.
   Branky: 17. Ziateková, 27. Trampuschová, 39. Trampuschová, 70. Havlová, 88. Trampuschová
Sestava Hvězdy Cheb: Bauerová (46. Maxová) – Mejzlíková (54. Havlová), Bernardová (71. Lörinczová), Czelderová, Ziateková (75. Holubová), Trampuschová, Podroužková (54. Bémová), Bartošová, Šichevičová, Sladkovská, Horná.(fk)
Zdroj: http://chebsky.denik.cz/fotbal_region/cheb-eliska.html