Právě přítomno: 18 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky

Cheb - Ve středeční předehrávce porazily hráčky Hvězdy Cheb na domácím hřišti celek H. Břízy 4:1

Ženy Hvězdy Cheb na vítězné vlněAutor: Deník/Bedřich Klima

V 10. kole divizní fotbalové soutěže žen se hráčky Hvězdy Cheb střetly s českolipským celkem z Dubice na jeho hřišti. Družstvu Dubice patřila před tímto zápasem předposlední příčka tabulky, kdy z posledních čtyř zápasů získalo tři body. Po čtyřhodinové cestě v autobuse se Chebské připravovaly na bojovný zápas s nepříjemným soupeřem.
   První poločas a výsledek utkání rozhodli hosté v prvních dvaceti minutách. Od začátku zápasu aktivně přistupovali k soupeři a vytvářeli si brankové příležitosti z rychlých protiútoků. Po jedné z takových útočných kombinací skórovala hned v 1. minutě Vagingerová. Následně ve 12. minutě po rychlém otočení hry z jedné strany na druhou a kolmé přihrávce mezi domácími obránkyněmi vstřelila branku Ziateková. V 16. minutě pak již třetí branku přidala Horná po útočné individuální akci ze středu hřiště. Po této obdržené brance se soupeř zatáhl do mohutného obranného valu a přestal vyvíjet zvýšenou útočnou aktivitu. Chebské získaly větší prostor pro kombinaci a svou hrou nepouštěly soupeře za polovinu hřiště.
TJ Spartak Dubice  0
FK Hvězda Cheb     9
po poločase 0:4
   „Ve druhém poločase jsme se pomalu a jistě nechali ukolébat pohodlným náskokem a naše hra ztratila potřebné parametry. I přesto jsme dokázali přidat do konce zápasu ještě šest branek a odvézt si tak z Dubice vysoké vítězství. Velké uznání zaslouží hráčky z Dubice za svůj morální přístup a bojovnost v utkání, kdy i přes nepříznivý výsledek utkání nevzdaly a bojovaly až do konce," zhodnotil trenér Tomáš Rolník.
Branky: 1. Vagingerová, 12. Ziateková, 16. Horná, 45. Horná, 54. Vagingerová, 56. Ziateková, 65. Trampuschová, 68. Tyrpeklová, 85. Sladkovská.
Rozhodčí: Jaroslav Pospíchal, přihlíželo 30 diváků.
Hvězda Cheb: Maxová – Mejzlíková, Bémová, Vagingerová, Bernardová, Czelderová, Ziateková, Trampuschová (65´Tyrpeklová), Bartošová, Sladkovská, Horná.
Střídající: Havlová, Lörinczová, Podroužková, Holubová, Bauerová. Trenér: Tomáš Rolník.
   Ve středeční předehrávce porazily fotbalistky Hvězdy Cheb na domácím hřišti celek Horní Břízy 4:1. Podrobnosti z utkání přineseme v některém z příštích vydání Chebského deníku.
   V neděli odehrají chebské fotbalistky poslední domácí střetnutí podzimní části sezony. Na stadionu Lokomotivy přivítají od 10.15 hodin celek Ervěnic.(fk)