Cheb - V následujícím zápase 18. 10. od 10:15 přivítá tým žen Hvězdy na stadionu Lokomotiva družstvo Kostomlat pod Milešovkou

Eliška Trampuschová (na archivním snímku vlevo) přispěla k výhře v Souši dvěma gólyAutor: Deník/Bedřich Klima

   V 8. kole divizní fotbalové soutěže žen odehrály fotbalistky Hvězdy Cheb zápas na stadionu Souše, kde se jim podařilo po urputném boji vytěžit plný bodový zisk. Družstvu Souše patřila před tímto zápasem druhá příčka v tabulce, kdy v domácím prostředí nepoznalo ani jednou hořkost porážky. Tento zápas byl pro Hvězdu velmi důležitý, jelikož při zisku všech bodů se mohla přiblížit předním celkům v tabulce.
Baník Souš            0
FK Hvězda Cheb    5
po poločase 0:3
   „Zápas se odehrál na umělé trávě, proto jsme při předzápasové přípravě nabádali hráčky k důrazné aktivní hře s nekomplikovaným založením útočné fáze hry. Naše taktika se vyplatila hned v úvodních minutách hry, kdy po odebrání balonu na útočné polovině a rychlém protiútoku vstřelila branku Ziateková. Následně po pěti minutách po kombinaci Havlové a Trampuschové zvýšila druhá jmenovaná skóre na 2:0. Soupeř, i přes velkou individuální kvalitu jednotlivých hráček, nedokázal zprvu reagovat na naše aktivní pojetí hry. V závěru poločasu jsme se i kvůli své lehkovážnosti nechali zatlačit před pokutové území, ale díky dobré organizaci při obranných situacích jsme branku neinkasovali. V poslední minutě poločasu jsme přidali třetí branku, kdy po individuální akci skórovala opět Trampuschová," zhodnotil první poločas Tomáš Rolník, trenér Hvězdy Cheb.
   V druhé půli soupeř přitvrdil na důrazu. Hra se začala odehrávat pouze na chebské polovině a hosté těžko udrželi balon v útočné fázi. Zápas se zlomil ve prospěch hostí v rozmezí od 66. do 73. minuty, kdy nejprve hráčka Souše neproměnila pokutový kop po faulu Sladkovské a následně po chebském tlaku na útočné polovině skórovala Ziateková. Od té doby Chebské plně převzaly otěže zápasu a po střele Horné z 20 metrů navýšily výsledek na konečných 5:0.
„Třech bodů ze Souše si velmi vážím, přestože výsledek zápasu hovoří silně v náš prospěch. Díky kvalitnímu přístupu a koncentraci od první do poslední minuty se nám podařilo eliminovat silné herní dovednosti soupeře a získat tak důležité body. V následujícím zápase 18. 10. od 10:15 přivítáme na stadionu Lokomotiva družstvo Kostomlat pod Milešovkou. Tento zápas je pro nás zápasem podzimu. Při plném bodovém zisku se přiblížíme na dostřel Kostomlatům, které se nacházejí nyní na druhém místě. Věřím, že nás přijde podpořit co nejvíce fotbalových nadšenců a poženou nás k vítězství," věří Rolník.
Hvězda Cheb: Bauerová – Bernardová, Šichevičová, Bartyzalová, Sladkovská – Ziateková, Trampuschová, Czelderová, Havlová – Horná, Vagingerová
Střídající: Sedláčková, Lörinczová, Plachá, Maxová, Bezvodová
Branky: 8. Ziateková, 12. a 44. Trampuschová, 73. Ziateková, 76. Horná.(fk)
Zdroj: http://chebsky.denik.cz/fotbal_region/cheb-tram.html