Přihlášení

More in Novinky

29.4.2015

Karlovy Vary – Třetí prohra v řadě za sebou.

Fotbalistkám karlovarské Hvězdy se v patnáctém kole České fotbalové ligy žen nedařilo. Na dalovickém stadionu totiž nestačily na favorizovaný Rakovník, kterému podlehly rozdílem tří branek, a to 1:4.

Vše podstatné se odehrálo již v prvním dějství, když hráčky Rakovníka střeleckou municí nešetřily. První branka duelu padla již v desáté minutě. Tím se udal směr zápasu.

Rakovnické fotbalistky totiž poté gólově trestaly chyby Karlovaraček, a to především v obranných řadách. Do konce prvního poločasu Rakovník skóroval ještě třikrát, z toho jednou ze značky pokutového kopu.

Z pohledu Hvězdy to vypadalo na debakl, ale po změně stran Rakovník usnul na růžích, čehož domácí využili alespoň ke zkorigování ukazatele skóre v podobě čestné branky, o kterou se postarala Michaela Pachtová. Na víc už karlovarskému výběru nezbyl čas.

Hvězda – Rakovník 1:4
Branka Hvězdy: Pachtová. Poločas: 0:4. SKP Hvězda K. Vary: Grůzová – Jirsová, Čepilová, Brožáková, Pachtová -Zubzandová, Janochová, Stojkovičová, Jandová – Licková, Czelderová (stř. Šebková). Vedoucí: František Holeček.

Autor: Daniel Seifert