18.4.2013 14:00

Dalovice – Dvě výhry v řadě za sebou vyválčily v jarní části II. České ženské fotbalové ligy hráčky karlovarského 1.FC.

 

O víkendu však přišla na program premiérová porážka. Na dalovickém pažitu karlovarský výběr nestačil na tabulkového souseda Starou Lysou, které podlehl 0:3. Od úvodních minut se hrál v Dalovicích zajímavý fotbal. Hrálo se nahoru dolů  a k vidění bylo několik pohledných akcí.


Poprvé se měnil ukazatel skóre ve 14. minutě, a to k radosti Staré Lysé, když se do statistik zapsala Zelníčková.
Vstřelená branka hostující výběr řádně nabudila a ve 30. minutě to už bylo o dvě branky, když si tentokrát správně seřídila mířidla Vaidová. 


Karlovaračky sice nebyly horší, ale své brankové příležitosti nedokázaly dotáhnout do úspěšného konce, a tak se šlo do šaten  za dvoubrankového vedení hostů. I po změně stran pokračovala fotbalová bitva ve vysokém tempu. Hráčky z lázeňského města přidaly s vidinou vstřelit kontaktní gól na obrátkách.


Jenže je definitivně srazil do kolen vlastní gól. Varský tým poté hru otevřel a hrál vabank, ale vstřelit alespoň čestný úspěch se mu nepodařilo. Zkušený celek Staré Lysé si tak odvezl z dalovického pažitu hodně důležité vítězství.

 

1.FC K. Vary – St.  Lysá 0:3
Branky: 14. Zelníčková, 30. Vaidová, 51. vlastní. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Zubková. Diváci: 40.
1.FC K. Vary: Hájková – Pachtová, Čepilová, Janochová, Bartošová – Melčová, Stojkovičová, Kunešová, Jandová – Brožáková, Patakiová (stř. Černochová, Lembacherová). Trenér: Ladislav Brož.

 

Autor: Daniel Seifert