Právě přítomno: 33 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky  
FK Příbram - 1.FC K. Vary 4:3 (2:2)

Do Příbrami jelo karlovarské mužstvo s velkým oslabením ve svých řadách, v týdnu si zlomila zápěstí brankářka J. Hájková a trenér za ní nemá adekvátní náhradu. Do branky postavil hráčku z pole M. Patakiovou, která při svém debutu v brance i přes čtyři obdržené góly ( ne vlastní chybou)  nepředvedla špatný výkon.
Ze začátku zápasu měla navrch domácí děvčata, ale jak už to ve fotbale bývá, skórovaly jako první, hned po prvním brejku, karlovaračky. Příbramským se podařilo do dvou minut srovnat skóre. Další gól padl  ve 40´ kdy si po nešťastném obranném zákroku vsítila do vlastní sítě gól K. Bartošová, naštěstí se podařilo do poločasu toto manko dohnat. Do kabin se šlo s průběžným výsledkem 2:2.
Druhý poločas svým špatným výkonem ovlivnili rozhodčí, jednostranné pískání faulů a rozdávání karet pouze jednomu mužstvu mělo za následek faul, který nebyl odpískán a rozhodčí ani nepřerušila hru, spoluhráčky musely zakopnout míč do autu, karlovarská hráčka utrpěla zranění obou nohou a do nemocnice ji odvezla záchranná služba.  K druhému poločasu není více co dodat, hráčky 1. FC K. Vary i přes lepší hru neměly šanci odvést si z hřiště Příbrami tři body. Utkání skončilo 4:3.