Právě přítomno: 39 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky  

 Autor Daniel Seifert Karlovy Vary – Až do třetího kola fotbalového poháru ČMFS to dotáhly hráčky karlovarského 1. FC Karlovy Vary.

1.FC Karlovy Vary – Viktorie Plzeň 0:1

Branka: 54. Marková. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Rodová – Nehasil, Vasilko. Bez karet. Diváci: 30.

1.FC K. Vary: Hájková – Beranová, Čepilová, Bartošová, Toporová – Kocková, Kulovaná, Hricová, Vagingerová (69. Patakiová) – Glosová, Stojkovičová. Trenér: Josef Tomek mladší.

FC Viktoria Plzeň: V. Ranglová – Bohmannová, Podroužková, Černá, Nehodová – Marková, Májíčková, Jungová, Ostrochovská – Mikysková, Beštová. Trenér: Josef Dobrý.

Karlovaračkám ´zařídily´ pohárovou stopku zkušenější fotbalistky ligové FC Viktorie Plzeň, které sice pokořily družstvo z lázeňskéhokv_fotbal_zeny_1fckv_plzen_09_20100322_denik_clanek_solo.jpg města pouze v poměru 1:0, ale celé utkání měly pod dohledem.

I samotné utkání načaly lépe ligové fotbalistky z Plzně, které si od úvodních minut vytvořily územní převahu. Ta však končila sporadicky na hranici velkého vápna karlovarského družstva. Hráčky 1.FC se proti zkušenějšímu soupeři během utkání horko těžko prosazovaly, a když již zahrozily nedotáhly svou akci do úspěšného konce. Střelecky se však nedařilo ani soupeřkám z Plzně, a tak se třicítka diváků v první půli nedočkala.

Až ve druhém poločase se hostující fotbalistky dočkaly brankové radosti. Nejdříve ve výhodné pozici přestřelila karlovarskou branku plzeňská Podroužková, ale v 54. minutě prolomila střeleckou smůlu viktoriánek přesnou ranou Marková. Vstřelená branka hostující družstvo ještě více nabudila, a na karlovarskou branku se valil jeden útok za druhým. Obrana v čele se stoperkou Čepilovou však všechny útoky Plzeňanek bez problémů pochytala. Poté se dostaly zpět do hry i Karlovaračky, ale vypracované šance v závěru zápasu však nedokázaly proměnit, a s pohárem se tak musely rozloučit.

„Za předvedený výkon musím holkám poděkovat, bojovaly a dokázaly držet s prvoligovou Plzní krok i když si přitom hrábly až na samé dno,“ bilancovala manažerka karlovarského klubu Miluše Rohlová.