Právě přítomno: 23 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky  

1.FC Karlovy Vary - TJ Meteor Hradištko 0:1daniel_seifert_1669.jpg

Karlovy Vary – V závěrečném podzimním kole druhé ženské fotbalové ligy hráčky karlovarského 1. FC na domácí půdě zklamaly. V devátém pokračování soutěže totiž v duelu s nováčkem soutěže Hradištkem střelecky vyhořely a po zásluze prohrály 0:1.

Branka: 86. Vytásková. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Špindlerová – Nehasil, Hotěk. Bez karet. Diváci: 50.

1. FC Karlovy Vary: Hájková – Beranová (81.Vagingerová), Čepilová, Tůmová, Toporová – Zajačíková (63. Glosová), Kulovaná, Patakiová (44. Kocková), Hricová – Kunešová (63. Fišerová), Stojkovičová. Trenér: Josef Tomek ml.

Přitom měly Karlovaračky podle papírových předpokladů oslavit povinné vítězství, zvlášť když nastoupily v nejsilnější sestavě. Realita však byla zcela jiná, o to víc překvapující.

Úvodních deset minut se hrálo plně v režii karlovarského družstva, ale veškerá snaha o vstřelení úvodní branky končila vesměs na dobřekarlovy_vary_fotbal_ii_liga_zen_vary_hradistko_04_denik_flash_big1.jpg chytající gólmance Hradištka Školné.

Hostující fotbalistky během hry vytvořily před svou šestnáctkou obranný val, který karlovarské fotbalistky jen těžko překonávaly. Když už se jim to povedlo tak totálně propadly.

Ve 30. minutě například upalovala sama na brankářku hostů Školnou domácí kapitánka Iveta Stojkovičová, která stoprocentní brankovou šancí pohrdla. Stojkovičová si vše na chlup stejně zopakovala i ve 38. minutě. Ani další příležitosti ke skórování však nedokázaly domácí hráčky využít a do kabin se šlo za bezbrankového sta­vu.

Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Karlovaračky zatlačily soupeřky před jejich šestnáctku a marně dobývaly jejich branku. Hráčky Hradištka pak využívaly nabídnutých rychlých protiútoků do otevřené obrany Karlovaraček.

Důležitý moment duelu byl na drahovické umělce k vidění v 86. minutě, kdy se k odraženému balonu dostala za hranicí vápna hostující Vytásková a svou ranou z pětadvaceti metrů uklidla míč do branky karlovarského družstva.

Hradištko si tak z lázeňského města odvezlo překvapivou, ale za střeleckou nemohoucnost domácího družstva zaslouženou výhru.

„Podali jsem katastrofální výkon. K utkání není co dodávat. Neproměnili jsme tutové šance a nakonec rozhodla jediná střela v zapase na naší branku,“ hodně se zlobil po skončeném utkání karlovarský trenér Josef Tomek ml.