Právě přítomno: 31 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky  

Karlovy Vary – Fotbalistky karlovarského 1. FC jsou na domácím hřišti stále neporaženy. V pátém kole druhé fotbalové ligy žen vyprovodily z dvorského pažitu čtyřbrankovým přídělem jedenáctku Krupky.

1. FC Karlovy Vary – FK Krupka 4:1

Branky: 3. Zajačíková, 30. Stojkovičová, 39. Kulovaná, 50. Hricová – 76. Hroudová. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Mifková – Janoušek, Hodač. ŽK: 2:1. ČK: 0:1. Diváci: 60.

1. FC Karlovy Vary: Hájková – Bartošová, Kunešová (63. Toporová), Čepilová, Hricová – Vagingerová, Kulovaná, Zajačíková (74. Štrynclová), Tůmová – Stojkovičová (87. Kocková), Patakiová (59. Glosová). Trenér: Josef Tomek.

Od úvodních minut prokazovaly karlovarské fotbalistky svou fotbalovou zkušenost. Ve třetí minutě ji také korunovaly úvodní brankou, když Zajačíková svou pumelicí vymetla po milimetrové příhře Patakiové z hranice šestnáctky pavučiny v šibenici krupské svatyně. Karlovaračky během dalších minut postupně přebíraly fotbalové otěže, ale velké problémy jim dělala finální přihrávka. A tak se dostaly ke slovu i fotbalistky Krupky, které po zaváhání domácí obrany promarnily velkou příležitost na vyrovnání. fotbal_zeny_karlovy_vary_krupka_051009_01_denik_flash_big1.jpg

Poté dvakrát zahrozily opět svěřenkyně karlovarského kouče Josefa Tomka. Nejdříve poslala balon mimo tři tyče hlavou Patakiová, a poté ji napodobila i její spoluhráčka Stojkovičová. Až ve 30. minutě dokázaly Karlovaračky přetavit svůj tlak ve druhou brankovou radost, když přízemní centr z kopaček Bartošové usměrnila z voleje do krupské branky nabíhající Stojkovičová. Poté posadila svůj jedovatý přímý kop na konstrukci hostující branky domácí Čepilová a ještě před přestávkou poslala domácí do tříbrankového náskoku Kulovaná.

Po změně stran se zapsala excelentní střelou do šibenice hostující branky domácí Hricová. Branky se pak dočkali i srdnatě bojující hosté, když se střelecky prosadila Hroudová, která tak uzavřela účet duelu.

„O výsledku se rozhodlo v prvním poločase, kdy jsme přehrály soupeřky kombinační hrou. Druhý poločas byl z naší strany vlažnější a hlavně jsme neproměnili tutové šance, jinak mohl být výsledek určitě výraznější,“ podotkl k zápasu karlovarský kouč Josef Tomek.