Právě přítomno: 30 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky  

1.FC KARLOVY  VARY – FC Inferno PRAHA 2:0 (2:0)daniel_seifert_1669.jpg

Branky: 16. Stojkovičová, 22. Patakiová. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Špindlerová – Novotný, Janeček. ŽK: 0:1. Diváci: 60.

1.FC Karlovy Vary: Hájková – Bartošová, Beranová (32. Kunešová), Čepilová, Hricová (68. Glosová) – Toporová, Kulovaná, Stojkovičová, Demeterová – Patakiová (77. Vagingerová), Zajačíková (55. Tůmová). Trenér Josef Tomek.

Karlovy Vary - V prvním poločase karlovarské hráčky přehrály soupeřky.

I do třetice se fotbalistky karlovarského 1. FC radovaly z bodového zisku. Ve třetím kole druhé fotbalové ligy si totiž při své domácí premiéře poradily s pražským družstvem Inferna.

Již na začátku duelu prokázaly Karlovaračky svou fotbalovou sílu. V 7. minutě ideálně vysunula přihrávkou Zajačíková Demeterovou, ale ta následně svou střelu poslala vedle pražské branky.fotbal_zeny_1309_2_denik_flash_big.jpg

Poté se dostaly ke slovu i hráčky Inferna, ale také bez brankového efektu. Ve 12. minutě se neujala ani střela Demeterové, kterou šikovně uvolnila milimetrovou příhrou Kulovaná. Branky se dočkaly fotbalistky z města minerálních pramenů až o čtyři minutky později. To když Demeterové centr propadl přes bránící soupeřky k osamocené Stojkovičové, a ta nádhernou střelou obstarala domácímu družstvu vedení.

To však nebylo vše. Ve 22. minutě zahrávala karlovarská Demeterová rohový kop, který posadila přesně na hlavu nabíhající Patakiové a hráčky 1. FC šly do dvoubrankového vedení. I přes další šance v prvním poločase se již domácímu celku branku vstřelit nepodařilo. Ve stejném duchu se nesl i druhý poločas, ve kterém dominovaly na hřišti svěřenkyně karlovarského kouče Josefa Tomka, ale již bez změny ukazatele skóre.

„V první půli naše hráčky soupeře přehrály po všech stránkách a zaslouženě šly do vedení. Naopak ve druhém poločase nám chyběl pohyb a nedokázali jsme proměnit šance,“ bilancoval vítězství Karlovaraček trenér Josef Tomek.