Právě přítomno: 10 hostů a žádný člen

Přihlášení

More in Novinky  

Buldočky musely doma skousnout sedm branekdaniel_seifert_1669.jpg

Karlovy Vary – Ani napotřetí se fotbalistky karlovarských Buldoků prvoligových bodů v jarní části fotbalové ligy žen nedočkaly.

V domácím prostředí Buldočky nestačily na družstvo Slovácka. Tomu podlehly vysoko 1:7.

FC Buldoci – Slovácko 1:7

Hráčky hostí rozhodly o svém vítězství již v prvním poločase, kdy nasypaly hráčkám z lázní tři branky. K tomu pak přidaly další čtyři po změně stran, a z města minerálních pramenů si tak zaslouženě odvezly všechny ligové body.

„Výkonem našeho družstva jsem zklamán. Hráčky nedokázaly zopakovat bojovnost a nasazení z předchozích ligových kol. Navíc nedodržely taktické pokyny a kazily přihrávky. Překvapilo mě to hlavně u hráček širšího výběru reprezentace do devatenácti let, na které jsem v tomto zápase spoléhal. Bohužel i brankářka Hájková nepodala v utkání odpovídající výkon a družstvo během zápasu nepodržela,“ smutně hodnotil sedmibrankový příděl karlovarskému družstvu trenér Buldoček Ladislav Brož.

Branky: 15. Kunešová – 28. , 37. a 48. Skupinová, 14. Cahynová, 61. Danielová, 68. Sedláčková, 76. Bačová. Poločas: 1:3. Rozhodčí: Špindlerová – Šecová, Simmerová. ŽK: 0:1. Diváci: 70.

FC Buldoci: Hájková – Králová, Čepilová, Tůmová, Hricová – Stojkovičová, Kulovaná, Janochová, Beranová (70. Vagingerová) – Kunešová (75. zajačíková), Sladkovská (54. Bendová).