FC Hradec králové - FC Buldoci K.V. 2:1  (0:0)

Po druhé za sebou hrály karlovarské fotbalistky zápas na půdě soupeřek a stejně jako v minulém kole to bylo utkání sousedů v tabulce. Na sedmý Hradec ztrácely karlovarské hráčky jeden bod. Karlovarský tým chtěl přerušit nepříjemnou šňůru proher o jednu branku a pokusit se konečně bodovat..

Utkání začaly podle očekávání aktivněji domácí fotbalistky. Jejich kombinační hra se však na podmáčeném trávníku utápěla v kalužích vody a tak měly karlovarské fotbalistky usnadněnou roli při bránění. Po deseti minutách marného snažení domácích se hra přesunula do středu hřiště a oba celky bojovaly s kluzkým terénem, loužemi a nepřesnými výroky hlavní rozhodčí, které dělalo velké problémy určit, kdy hráčky upadly vlastním přičiněním na mokrém trávníku nebo vinou protihráčky. V 17. minutě se domácím podařilo dostat se na dostřel karlovarské branky a Hájková zachraňovala čisté konto s pomocí břevna. Karlovarské hráčky zase kontrovaly rychlým protiútokem, ale brankářka Hlaváčková včasným vyběhnutím zmařila šanci karlovarské Bendové. Domácí hráčky měly více času v držení míč, ale do vážnější šance se nedostaly. Hostující fotbalistky hrozily z rychlých protiútoků, ale ani ony nebyly ve svém snažení úspěšné. Poločas tak skončil bez branek.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Dál pokračovaly hráčky ve svém marném boji s těžkým terénem. V 57. minutě posoudila rozhodčí pád domácí hráčky na hranici velkého vápna jako nedovolený zákrok a nařídila trestný kop proti karlovarské brance. Tuto nabídnutou šanci následně využila  domácí kapitánka Benešová, která střelou pod břevno otevřela skóre utkání. Brankářka Hájková sice míč zasáhla, ale protože se v rozbahněném brankovišti nemohla pořádně odrazit, gólu nezabránila. Radost domácích ze vstřelené branky však netrvala dlouho. V 62. minutě založily karlovarské fotbalistky pohlednou akci po pravé straně a přihrávku Stojkovičové na hranici velkého vápna s přehledem zakončila Bendová a bylo vyrovnáno. Oba celky se snažily strhnut vedení na svoji stranu a tak se hra přelévala od jedné branky ke druhé. V 67. minutě se domácímu trenérovi vyplatilo střídání. Na hřiště přišla  Bartoňová, která zamířila ze střídačky rovnou do pokutového území hostí. Domácí  zahrávaly rohový kop z levé strany a centrovaný míč trefil přesně hlavu právě střídající Bartoňové, která poslala domácí opět do vedení. O minutu později si zopakovaly karlovarské fotbalistky akci z 62. minuty. Stojkovičová předložila míč tentokrát zcela volené Čepilové, která nepochopitelně minula odkrytou domácí svatyni. Ve snaze o vyrovnání pokračovaly karlovarské fotbalistky i v následujících minutách a domácí byly donuceny se bránit rychlým akcím. V 74. minutě neudržela domácí brankářka Hlaváčková střelu Čepilové z 20 metrů a dobíhající Stojkovičové zabránila ve skórování na poslední chvíli skluzem bránící hráčka. Domácí se z tlaku snažily vymanit, ale jejich akce většinu končily v loužích na karlovarské polovině a k dalšímu ohrožení hostující branky se už nedostaly. Karlovarské fotbalistky měly k vyrovnání velmi blízko, ale chyběla jim větší přesnost v zakončení jako v případě Janochové, která v 87. minutě zcela osamocena na velkém vápně střílí vysoko nad branku. Domácím se nakonec podařilo udržet jednobrankové vedení až do konce utkání.

Již ve třetím utkání v řadě prohrály karlovarské fotbalistky nejtěsnějším výsledkem. Ve vyrovnaném zápase pomohla soupeřkám k vítězství větší zkušenost a někdy i štěstí, které se přiklonilo na jejich stranu. Další prohra o jednu branku zarmoutila také karlovarského trenéra Vladimíra Nágla: „Byl to remízový zápas. Soupeř měl sice optickou převahu, ale my jsme si vypracovali více brankových příležitostí. Stejně jako minule v Pardubicích, když dostaneme góly po standardních situacích a neproměníme šance, tak nemůžeme uspět."

Rozhodčí: Žáková - Navrátilová, Ratajová          Diváci: 20

ŽK: Odehnalová, Teislerová - Heřmanová, Janochová

FC Buldoci: Hájková - Králová, Kulovaná, Hricová, Heřmanová - Janochová, Májičková, Čepilová, Beranová(85´Patakiová) -Stojkovičová, Bendová              
Na střídání připraveny:  Brožáková, Bartošová, Glosová, Patakiová, Sladkovská, Vlková

Trenér: Vladimír Nágl  asistenti: Jaroslav Bauchner, Ladislav Brož

FC Hradec Králové: Hlaváčková - Benešová, Rovenská, Lacinová, Jančová, Mikešová, Odehnaová, Ninczová, Petrasová, Nepokojová, Kosová.
Na střídaní připraveny: Teislerová, Šubrtová, Bartoňová, N2mcová, Vaňková, Legerská, Hrušková.  

Trenér:  Karanský Zdeněk asistenti: Baťa Tomáš, Novotný Eduard

Branky: Benešová(58´), Bartoňová(67´) - Bendová(62´)

 (JŠt)