Právě přítomno: 10 hostů a žádný člen

Přihlášení

Thumbnail Karlovarský deník 15.5.2019 Chyše – Šestnácté kolo České fotbalové ligy žen se hráčkám chyšského Sokola vůbec nepovedlo. Na půdě pražského FC totiž musely skousnout čtyřbrankový příděl a po porážce 2:4 navíc přišly o první místo. Ilustrační foto | Foto:...
More inNovinky  

Karlovarský deník

Chyše – Šestnácté kolo České fotbalové ligy žen se hráčkám chyšského Sokola vůbec nepovedlo. Na půdě pražského FC totiž musely skousnout čtyřbrankový příděl a po porážce 2:4 navíc přišly o první místo.

w fotbalovy mic denik 630 16x9
Ilustrační foto | Foto: Deník / Archiv

„Domácí fotbalistky nastoupily s cílem potrápit nás a to se jim povedlo,“ zklamaně hodnotil porážku trenér Chyše Jiří Nekvapil.

Do utkání dobře vstoupily hráčky Prahy, když si po trefách Sabiny Mehičové v 17. minutě a Věry Dobrevové ve 23. minutě vytvořily dvoubrankový náskok.

Ten sice snížila ve 27. minutě kontaktní brankou na rozdíl jediné branky Iveta Stojkovičová, ale poslední slovo v prvním poločase měly domácí hráčky, za které skórovala ve 42. minutě Petra Landová.

„Z naší strany bylo k vidění hodně nepřesností a také minimum brankových příležitostí,“ smutně poznamenal kouč Chyše a pokračoval: „V pozměněné sestavě jsme působili nesourodým dojmem.“

Po změně stran přidalo pražské FC čtvrtou branku, o kterou se zasloužila v 53. minutě Monika Lerchová. Chyše poté dokázala ještě snížit v 57. minutě, kdy se do statistik zapsala Hana Janochová, to však bylo z její strany vše.

„Body zůstaly zaslouženě v Praze,“ dodal Nekvapil ke čtvrté porážce v soutěži, která stála chyšský Sokol fotbalový trůn, na který se vyhoupla Příbram.

FC Praha – TJ Sokol Chyše 4:2 (3:1)

Branky: 17. Mehičová Sabina, 23. Dobrevová Věra, 42. Landová Petra, 53. Lerchová Monika – 27. Stojkovičová Iveta, 57. Janochová Hana. Rozhodčí: Kozlík. Bez karet. Diváci: 30.

TJ Sokol Chyše: Benešová – Erika Vargová (63. Kristýna Cardová), Čepilová, Chárová, Zubzandová – Lébrová (83. Chotašová), Stojkovičová, Janochová, Karolína Cardová – Jandová, Jessica Vargová. Trenéři: Nekvapil, Holý.
Zdroj: https://karlovarsky.denik.cz/fotbal-cfl-msfl/chyse-prisla-o-trun-padla-s-prazskym-fc-20190515.html

    IMG 20180113 WA0000 V soboru 13. ledna se v restauraci známé jako "Evropák" uskutečnilo setkání fotbalistek bývalé SKP Hvězdy, FC Buldoci a nakonec i 1. FC Karlovy Vary. Vyjmenoval jsem všechny názvy pod kterými jsme hráli soutěže. Byl jsem potěšen, že holky, vlastně bych měl napsat dívky a ženy, tato  setkání organizují. S Miluškou Rohlovou jsem si zavzpomínali na tu dobu našeho působení u týmu a také nás zajímalo, jak se dnes daří našim bývalým hráčkám.

     Myslím si, že to bylo velmi příjemné a pro mne i dojemné setkání a všem za pozvání děkuji.

J. Študent

 

 

Cheb 21.5.2017

Od nové sezóny se vedení a ženský tým rozhodli, že využijí zajímavé nabídky od pohraničního klubu TSV Arzberg a spojí své síly.

Děvčata se už zapojila do tréninku v Německu a dnes byla fandit svým budoucím spoluhráčkám.


zeny cheb 2017

22.9.2016

Cheb - Jedinou branku za domácí Hvězdu Cheb vstřelila v divizním střetnutí Jana Horná

 

Ani podruhé v krátkém čase se nepodařilo chebským fotbalistkám porazit tým Baníku Souš. V divizním střetnutí družstvo Hvězdy Cheb tahalo celý zápas za kratší konec a ze hřiště odcházelo s nulovým ziskem.

 

Hvězda Cheb - Baník Souš 1: 4 (po poločase 0:1)


Sestava: Bauerová-Hanesová, Bartyzalová, Wünschová, Vagingerová-Horná, Trampuschová, Czelderová, Ziateková-Bernardová, Podroužková
Branka: Horná.
Zdroj: http://chebsky.denik.cz/fotbal_region/cheb-fotbhvezda.html

2.6.2016

 

Cheb - Druhý poločas byl velmi ovlivněn úporným teplým počasím

 

dsc5508 galerie 980     V posledním kole Divize A zvítězily hráčky Hvězdy na hřišti Jirkova 4:3. Vítězstvím si chebské hráčky zajistily 4. příčkou v konečné tabulce Divize A. Více nám o utkání pověděl hlavní trenér Tomáš Rolník.  

 

„Poslední zápas sezony mohu hodnotit velmi pozitivně. Na velmi kvalitním terénu se nám po celý zápas dařila kombinační hra. V prvních deseti minutách hry jsme uzamkli soupeře na jeho polovině a vytvářeli si nebezpečné brankové příležitosti. Výsledkem byla první branka utkání z přímého kopu v podání Trampuschové. Po obdržené brance se soupeřky oklepaly z prvotního nátlaku. I přes velmi kvalitní hru a množství brankových příležitostí jsme nedokázali do poločasu navýšit skóre. Naopak soupeř mohl skórovat v poslední minutě poločasu, kdy z ojedinělého protiútoku nastřelily hráčky Jirkova tyč naší branky.    Druhý poločas byl velmi ovlivněn úporným teplým počasím. My jsme tomuto faktoru dokázali čelit lépe a po šedesáti minutách jsme navýšili naše vedení na 3:1. V závěru zápasu se soupeř dotáhl na rozdíl jedné branky, díky naší nekoncentrovanosti. Přesto jsme zápas uhájili a vyhráli v poměru 4:3.  

 

Rád bych poděkoval za celý realizační tým všem hráčkám za super odehraný zápas a přístup k tréninkům a zápasům během celé sezony. V první divizní sezoně se nám podařil neskutečný úspěch, kdy jsme skončili na 4. místě tabulky. Mnohé hráčky udělaly obrovský výkonnostní posun a já doufám, že v nastoleném trendu budou pokračovat v sezoně příští. Rád bych poděkoval našim sponzorům, fanouškům, vedení klubu a lidem, kteří nám drží palce. Bez vás by fotbal žen v Chebu nikdy nebyl a my doufáme, že vaše podpora bude pokračovat i v sezonách příštích."

 

Ervěnice               3

FK Hvězda Cheb   3

po poločase 1:0    

 

Sestava: Bauerová- Bernardová, Bartyzalová, Hricová, Vagingerová-Wünschová, Trampuschová, Bartošová, Horná- Podroužková, Lörinczová Střídající: Tyrpeklová, Hanesová, Holubová Branky: 3x Trampuschová, 1x Bernardová. (fk)

               

               

Zdroj: http://chebsky.denik.cz/fotbal_region/cheb-zenstiny.html


Zdroj: http://chebsky.denik.cz/fotbal_region/cheb-zenstiny.html