Ročník 2004/2005

Do třetí sezóny šla Hvězda s cílem prolomit smůlu a pokusit se probojovat do horní poloviny tabulky. Z naší skupiny sestoupily celky Chodové Plané a Ervěnic. Ze třetí ligy postoupil suverenní Karlštejn a Celek Kačic. Los soutěže nám přisoudil všechny silné celky hned na začátek. Remízy s Plzní a Spartou na domácím hřišti byly velmi nadějné. Nešťastná prohra v Litni, jasná výhra doma s Kačicemi, to byl dobrý začátek. Potom však přišlo období, které Hvězda ještě nepamatovala. Ze sestavy vypadla Lapáčková, pro zranění Hricová, zranila se také Magda Ostrochovská. Když se k tomu přidalo bezgólové trápení Lembacherové a dokonce onemocněla gólmanka Kulišanová. A tak k dalším utkáním nastupovala Hvězda s nezkušenými náhradnicemi v sestavě. To se také projevilo na výsledcích v dalších utkáních. Na podzim tak získaly fotbalistky pouze 8 bodů za dvě výhry a dvě remízy s nelichotivým počtem obdržených branek obsadily 6 příčku před Kačicemi a Blatnou.

Ani jarní část nebyla pro fotbalistky výsledkově lepší. Zraněných hráček neubývalo a navíc odešla Magda Ostrochovská do Plzně. Tím se Hvězdě rozpadla celá záložní řada. Aby toho nebylo málo, tak se zranila ještě stoperka Krumphanzlová. Takovou mizeri ještě trenérka Rohlová nepamatovala. Tento stav měl rozhodující vliv na výsledky Hvězdy, která získala na jaře pouze dva body a po základní části soutěže obsadila s deseti body šesté místo.

V nadstavbové části ve skupině o udržení prohrála ze šesti zápasů Hvězda pouze dva a díky tomu, udržela celkové 6. místo v ročníku 2004/2005