Ročník 2003/2004

Nová sezóna přinesla i organizační změny. Počet týmů ve skupině západ byl snížen z 12 na 8 a po odehrání základní části se tabulka rozdělí na skupinu bojující o postup do baráže a na skupinu bojující o udržení.
Začátek druhé sezóny ve II. lize nevypadal pro Hvězdu příznivě. Družstvo opustila nejlepší střelkyně Jana Moulisová a také záložnice Hana Soukupová. Stále byla zraněna kapitánka Zuzana Lembacherová. Kapitánskou pásku převzala Veronika Husáková. Po zranění se zapojila do přípravy Petra Hricová. Přišla nadějná Marie Zajačíková, která by měla nahradit v útoku Moulisovou. Do zálohy jsme získali posilu ze Slovenska vynikající Magdu Ostrochovskou.
Vstup do soutěže byl velice nešťastný. Díky vylosování zajížděly fotbalistky k prvnímu zápasu na hřiště Sparty Praha B. Krutá prohra 8:0 byla studenou sprchou pro nově se tvořící tým. Ve druhém kole Hězda prohrála s Blatnou 3:1. Ve třetím kole předvedl celek na hřišti v Nové Roli místním divákům, že fotbal hrát umí a porazil hostující Liteň 5:1. Byl to nejlepší zápas Petry Hricové, která nahrála na 3 branky a byla jasně nejlepší hráčkou v utkání.
Bohužel opět se hráčkám Hvězdy nevyhnula zranění. V jednu chvíli bylo mimo hru pět hráček základního kádru. To poznamenalo i výsledky utkání. Karlovarský celek sice neprohrával velkým rozdílem, ale nebyl také nikdo, kdo by převzal střeleckou štafetu za Moulisovou a Lembacherovou. Opět se dlouhodobě zranila Petra Hricová. Václavková se Zajačíkovou byly často v útoku osamoceny, a také díky zraněním měla záloha více práce v obraně a střelecký potenciál Čepilové a Ostrochovské tak nebylo možno naplno využít. V obraně opět kralovala Jana Krumphanzlová.
Celek vedený trenérkou Rohlovou se tak pohyboval po celou dobu základní části ve spodní části tabulky a musel hrát po jejím ukončení ve skupině o udržení v II. lize. V závěru jarní části se do týmu vrátila Zuzana Lembacherová a okamžitě to bylo na výkonu celého týmu znát. S minimem odehraných zápasů se stala nejlepší střelkyní karlovarského celku. Hvězda, po odehrání zápasů ve skupině o udržení, obsadila celkově 6. místo (J.Š)